Podsumowanie 1′ miesiąca Akademii

Gratuluję Ci uczestniczenia w pierwszym miesiącu Akademii Efektywności!Gratuluję Ci uczestniczenia w pierwszym miesiącu Akademii Efektywności!

Wiesz, że różnisz się zdecydowanie od większości ludzi, którzy nie doceniają tego jak ważne jest inwestowanie w siebie?

Nigdy jednak nie zachęcam nikogo, aby dbał o swój rozwój dla samego rozwijania czy mody! Tu nie o to chodzi!
Pamiętaj, że to co robisz ma Ci ułatwiać życie. Bardzo zachęcam Cię do tego, abyś dbał o równowagę między najważniejszymi obszarami swojego życia, bo tylko wtedy będziesz czuł się spełniony.

Podsumowanie 1 miesiąca przesyłam Ci w postaci Mapy Myśli:

CZAS WDROŻENIA WSZYSTKICH NOWYCH NAWYKÓW TO TYLKO: 5 minut dziennie!!!!

A co jeśli nie masz czasu na wszystkie nawyki?

Kochani, wiem że ilość obowiązków nie zawsze sprzyja temu, aby podejmować kolejne wyzwania na platformie przez co wiem, że pojawiają się u Was wątpliwości- jeśli nie robię wszystkiego na 100% to czy warto? Ja jestem przekonana, że tak! Jeśli dziś jesteś dalej o pół kroczku niż byłeś wczoraj to znaczy, że warto!

Chcę, abyście wiedzieli, że jeśli np. zajmujecie się jednym obszarem życia (tym najbardziej potrzebującym uwagi) a na inne niekoniecznie macie wystarczającą ilość czasu to pamiętajcie, że te materiały nie przepadają! Możecie do nich wrócić i za rok i za dwa, bez względu na to czy przerobicie je teraz na 100% czy na 30%!

Chcę również, abyście mieli cały czas dostęp do naszej cudownej Grupy na Facebooku- nawet po roku, kiedy przerobicie cały materiał. Co oznacza, że możecie cały czas czerpać z mądrości, doświadczenia i pomocy cudownych Uczestników Akademii.

Pamiętaj też, że moim celem nie jest zaskakiwanie Cię wyzwaniami- to ma być miejsce WDRAŻANIA DZIAŁAŃ. Co z tego, że o czymś już słyszałeś, już o czymś wiesz, skoro z tego nie korzystasz?

A podsumowując pierwszy miesiąc zastanów się nad tym, czy widzisz już jakieś zmiany dzięki nawykom, które wdrożyłeś:

 

 

Zachęcałam Cię również do zrobienia:

  • KOŁA ŻYCIA- czy widzisz już jakieś zmiany? Pracujesz nad poprawą obszaru, który wybrałeś do ,,stuningowania"?
  • ANALIZY SWOJEGO DNIA- to świetne ćwiczenie może Ci bardzo dużo uzmysłowić i pomóc w lepszym zarządzaniu sobą w czasie.

Bardzo Cię zachęcam do uważności i zauważania postępów- dają nam one ogromną motywację do działania!

Korzystaj też z Grupy Akademii Efektywności na Facebooku- publikuj zdjęcia, pytaj, dziel się refleksjami- rewelacyjnie działa to i na Ciebie i na innych! Jeśli masz jakieś pytania, propozycje do zmian/wdrożeń koniecznie mi o tym napisz! Moim marzeniem jest udostępnić Ci miejsce gdzie krok po kroku DZIAŁASZ a nie tylko zdobywasz wiedzę. Marzę o Twoich efektach i wiem, że Cie na nie stać!

Powodzenia!
Dorota

Pliki do pobrania

