Z czego składa się Akademia

 

Witaj w Akademii Efektywności!

Bardzo się cieszę, że należysz do wciąż wąskiego grona ludzi i chcesz się rozwijać- gratulacje!

W Akademii Efektywności bardzo chcę się skupić na tym, abyś DZIAŁAŁ.

Moim celem nie jest fundowanie Ci zaskakujących wyzwań, o których na pewno nigdy nie słyszałeś. To miejsce, gdzie chcę Cię zachęcić do wdrażania najlepszych nawyków małymi krokami. Być może masz już wiedzę na wiele tematów- czas abyś zaczął ją wdrażać i obserwować efekty!

Cały czas pracując z ludźmi widzę, jak ważne do osiągania postępów jest wsparcie innych ludzi- inspirującej grupy ludzi podobnej do nas i mentora, którego możemy spytać o radę.

I właśnie z tego korzystamy w Akademii - cudownej grupie Ludzi na Facebooku -
i kontaktu ze mną, gdzie z przyjemnością odpowiadam na Wasze pytania.

 

W ramach KAŻDEGO MIESIĄCA masz w Akademii dostęp do:

1. cudownej grupy na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/151075888894888/?ref=direct

Hasło, które należy podać przy wysyłaniu prośby o dołączenie, to: Jestem Efektywny!

Dołącz do niej, przedstaw się i korzystaj z bycia w środowisku ambitnych ludzi! Pytaj, dziel się refleksjami i sukcesami, wrzucaj inspirujące materiały, wspieraj innych i wiele więcej!

Korzystaj również z dodatkowych postów jakie cały czas tam wstawiam.

2. sześciu filmów z 6 obszarów życia:

 

 

 

3. Co miesiąc masz też dostęp do 2 LIVE'ów na żywo ze mną, które odbywają się na grupie Akademii Efektywności, na Facebooku- w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca. Podczas tych spotkań możesz zadawać pytania na które z przyjemnością odpowiem!

4. Masz dostęp do webinaru przeznaczonego tylko dla uczestników Akademii Efektywności z tematów takich jak np. motywacja, silna wola, osiąganie celów, inteligencja emocjonalna, praca na przekonaniach itd.

 

Nie masz dostępu do wszystkich materiałów na raz. Dlaczego? Abyś ćwiczył systematyczność a nie odhaczanie wyzwań bez ich robienia- to naprawdę nie ma sensu!

To kiedy widzisz kolejne wyzwanie, zależy od tego kiedy dołączyłeś do Akademii ale zawsze odstępy czasu między publikowanymi wyzwaniami na platformie są następujące:

 

 

Mam nadzieję, że spędzisz tu bardzo owocny czas!

Pozdrawiam Cię ciepło!

Dorota