Wyzwanie 3: Co Ci przynosi największe efekty?

Witaj w kolejnym wyzwaniu!

Bardzo zachęcam Cię do tego, abyś zanim przejdziesz do dzisiejszego wyzwania zobaczył sobie ćwiczenie w którym miałeś sprawdzić co Ci przynosi największe efekty- wierz mi, że to podstawa efektywnego działania!

Gdybym ja kiedyś nie zrobiła tego ćwiczenia, pewnie do dziś pisałabym posty na fanpag'u wierząc, że to w biznesie daje największe efekty (a wierz mi na słowo, że nawet najlepsze wpisy często nie mają przełożenia).

Podobnie może być u Ciebie:

  • być może uczysz się bardzo mało przydatnych rzeczy, zamiast ten czas zainwestować np. w naukę nowej umiejętności (np. planowania ;)), programu czy języka
  • być może cały czas zajmujesz się telefonicznym pozyskiwaniem klientów do swojej firmy, kiedy jasno widać, że lepsze efekty daje kontakt bezpośredni
  • być może godzinami zajmujesz się porządkowaniem domu, zamiast zapłacić komuś 15 zł za godzinę aby to zrobił za Ciebie, kiedy Ty w tym czasie zarobisz kilka razy tyle
  • a może uważasz, że zajmiesz się wszystkim najlepiej zamiast zlecić to komuś, kto zrobi to lepiej, szybciej a Ty w tym czasie możesz zająć się rozwijaniem siebie.

Przykłady można mnożyć, ale uwierz mi na słowo:

 

Kiedy już wiesz co daje Ci najlepsze efekty warto przejść do kolejnego kroku:

 

To bardzo mały krok, jeśli chodzi o planowanie- ale jak ważny!

Pewnie wiesz, że prowadzę też kurs Generator Czasu- jeśli jesteś taką Osobą, która wie że CZAS to najcenniejszy zasób jaki masz (jeśli nie jesteś o tym przekonany, to nie jest to kurs dla Ciebie) to skorzystaj ze zniżki na ten kurs aż 40%!

Wystarczy, że w koszyku zamówienia wpiszesz kod rabatowy: Akademia

;)

 

Daj znać, czy spróbujesz chociaż przez tydzień wyznaczać 3 priorytetowe działania dziennie, które w sumie nie będą trwały więcej niż 3 godziny ;)

Daj mi też znać co ułatwiłoby Ci wdrożenie tego nawyku w życie.

Pozdrawiam!

Dorota