Wyzwanie 3: Super nawyk Super Eksperta

Cześć,

jak ja uwielbiam ten rozwój osobisty ;) Dziś mam dla Ciebie wyzwanie, które równie dobrze możesz połączyć z wyzwaniem 13.

Mam nadzieję, że Ci się spodoba:

Bardzo Cię zachęcam do tego, abyś bez względu na to co robisz szukał wciąż nowej wiedzy i nowych informacji. Nawet przez 5 minut dziennie ;)

Najlepiej korzystaj ze sprawdzonych źródeł (ja bardzo cenię sobie bazę wiedzy EBSCO), dobrych wydawnictw czy zaufanych blogerów. Możesz też korzystać z cudownej bazy wiedzy TED.com- znajdziesz tam naprawdę świetne wystąpienia!

Bardzo zachęcam Cię również do słuchania podcastów. To bardzo prosty sposób, aby nawet w trakcie gotowania, ćwiczeń czy sprzątania posłuchać ciekawych nagrań. Więcej na ten temat mówiłam w tym filmie:

https://dorotafilipiuk.pl/rozwoj-osobisty/otoczenie-sciaga-cie-dol-sposob/

A Ty z jakich źródeł korzystasz? Co możesz polecić innym?

POMYSŁ: Znajdź osobę do pary (wśród znajomych lub w naszej cudownej Grupie- koniecznie zostaw swój mail) z którą przez tydzień będziesz wymieniać się mailami z informacją, czy udało Ci się wykonać chociaż 5 minut wyzwania. Możesz też napisać co oglądałeś/czytałeś/słuchałeś lub czego się nauczyłeś. Bardzo Cię zachęcam do tej inicjatywy!

Podziel się swoimi pomysłami i koniecznie daj mi znać czy spróbujesz ;)

Powodzenia

Dorota